שמאי מקרקעין ביבנה

בעלי נכסים ביבנה, או כאלו המעוניינים למכור או לקנות באזור המרכז והדרום – המאמר הזה הוא בשבילכם! ישנה חשיבות רבה בתהליך שמאות המקרקעין בעת ביצוע עסקת נדל"ן או במקרים רלוונטיים אחרים. בין אם עבור הערכת שווי כללית, הערכת דמי שכירות עקב סכסוך עם משכיר או קבלן, הפחתת מיסים, פירוק שיתוף עקב גירושין או ירושה – עבור כל אלו תזדקקו לשירותיו של שמאי מקרקעין ביבנה או בכל מקום אחר. אם אתם מתלבטים  איזה איש מקצוע הכי מדויק עבורכם, זה הזמן להכיר את רוני רווח שמאי מקרקעין משרד וותיק ומקומי המתחייב לתהליך מהיר, איכותי ומקצועי.

שמאי מקרקעין ביבנה – דגשים

תהליך השמאות כולל מספר שלבים. בשלב הראשוני נקיים ביקור בנכס שברשותכם, ונבחן את מצבו מבחינה פיזית ומבחינת רמת התחזוקה. בנוסף נבצע התאמה בין השטחים הבנויים בפועל לבין תכניות היתר הבניה ותשריטים משפטיים אחרים אותם נכין מבעוד מועד. לאחר מכן נאסוף מידע רלוונטי מהרשויות השונות, לרבות הועדה המקומית לתכנון ולבניה, רשות מקרקעי ישראל, לשכת רישום המקרקעין ועוד. בשלב הבא נכין חוות דעת מסודרת בה ייכללו כל ממצאי הבדיקות שנערכו עד כה, תוך התייחסות למצב תכנוני ומצב משפטי. כשתמונת המצב בהירה לשמאי, ניתן לעבור לשלב המספרים המתחיל באיסוף נתוני השוואה מנכסים דומים באופי ובמיקום, תוך ביצוע התאמות לנכס המוערך. בסיום הסקר ניתן לערוך תחשיב ברור לגבי שוויו של הנכס בגישה המתאימה. אם אתם תושבי יבנה, שמאי מקרקעין ביבנה יוכל להעניק ערך מוסף מעצם היותו שמאי מקומי המכיר היטב את שוק הנדל"ן בעיר.

למה זה חשוב לי?

פעמים רבות נשמע לקוחות תוהים בהתחלה, למה דווקא אני זקוק לשירותי שמאי מקרקעין ביבנה? בדרך כלל זה יבוא עם סט טיעונים דוגמת, אני מכיר טוב את המצב בעיר, יש לי חבר שקצת מבין בזה, עבדתי תקופה כמתווך וכדומה. תרשו לנו לעצור אתכם ולומר שזה לא תחום בו היינו מקלים ראש. מדובר בתהליך שיכול לתרום רבות לשגשוג הכלכלי ולבריאותכם הנפשית ולשמור עליכם בראש שקט. יחד עם זאת, אם תהליך זה אינו מתבצע בצורה מקצועית אתם עלולים למצוא עצמכם בהפסדים כבדים. ישנה חשיבות רבה בעזרה של איש מקצוע המבין בהערכת נכסים, ובהשוואה בין אתרים כדי שתוכלו להבין במדויק איפה אתם עומדים ולדעת כיצד לפעול.

משרד שמאי מקרקעין ביבנה

רוני רווח שמאי מקרקעין הוא משרד מקומי ותיק בתחום שמאות המקרקעין. פנו עוד היום וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות. אנו מתחייבים לתהליך מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר!

שמאי מקרקעין ביבנה שמכיר את האיזור

ליצירת קשר

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!

הערכת שווי נכס - פונים אל המומחים

הערכת שווי נכס

קיימים מקרים שונים בהם אנו נזקקים להערכת שווי הנכס שברשותנו. בין אם מדובר בהערכה לצורך מימון עסקה, הערכה לצורך רכישה או מכירה, הערכה לצורך פירוק

קרא עוד »
ערעור על היטל השבחה - היעזרו בבעל מקצוע

ערעור על היטל השבחה

היטל השבחה הינו מס הקבוע בחוק אותו עלינו לשלם לועדה המקומית לתכנון ולבניה בגין עליית שוויים של המקרקעין שברשותנו בעקבות אישור תכנית, מתן הקלות או

קרא עוד »